درباره ما

شرکت تهران گالوانیزه برنا در مردادماه 1384 جهت واردات و توزیع آهن آلات بویژه ( ورق گالوانیزه و ورق رنگی گالوانیزه ) پایه گذاری شد .
بعد از انتخاب اعضای هیات مدیره آقای فضل اله سیدعلی لواسانی ( هوشمند) به عنوان ریاست شرکت منسوب شدند. شرکت ت
هران گالوانیزه برنا از مدیران لایق و مجرب دیگری جهت پیش برد اهداف تجاری و خدماتی خود استفاده می کند که در سایت شرکت معرفی شده اند و در دسترس خواهند بود .

باتوجه به داشتن مدیران لایق و کارآزموده و توانمند در ارتباطات بین المللی ، ما در اندیشه عرضه ورق های گالوانیزه رنگی و ساده داخلی و خارجی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی محصولات رول و شیت هستیم ، البته با توجه به آرمان های ایرانی شرکت در راستای پشتیبانی از تولیدکنندگان کشور با پدید آوردن زمینه مناسب رقابتی و دادن تسهیلات برای آنها ، همه توان خود را در راه پیشرفت تولیدکنندگان کشور به کار گرفته ایم.
کالاهای شناسانده شده توسط شرکت ، بیشترین کاربرد را در تولید لوازم خانگی ، ساندویچ پانل ، سقف سوله و هرگونه کاربرد صنعتی با ضخامتی بیش از 2 میلیمتر جهت ساخت انواع مخزن ها ، دمپرها و فن کولهای با کیفیت بسیار بالا و استانداردهای جهانی بوده است .
بخش اعظم کالاهای عرضه شده توسط شرکت دارای گواهینامه کارخانه ای با پوشش روی 275 گرم در مترمربع می باشد. تلاش این گروه بازرگانی در راستای پدیدآوردن بازار کار داخلی نیز می باشد.
بخش اساسی واردات گالوانیزه بویژه ورق های ضخیم به صورت رول در اندازه ها و پهناهای گوناگون و پخش آن در سراسر کشور بدست این گروه ورزیده  و یا با رایزنی شرکت انجام می شود ، همچنین تهیه تمامی رنال های ورق گالوانیزه و روغنی رنگی بنا به درخواست و نیاز مصرف کنندگان نیز از توانمندی های ماست.

 

عرضه ورق های رنگی و ساده با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت